Stancje pracownicze Poznań

Stancje pracownicze Poznań

Poznań jest jednym z najlepiej rozwijających się miast pod względem biznesu, dlatego przyciąga wielu przyjezdnych zarówno z Polski, jak i zagranicy szukających stałego bądź tymczasowego zatrudnienia. Wielu właścicieli firm również na własną rękę przyciąga pracowników spoza województwa wielkopolskiego, a to najczęściej wiąże się z koniecznością zapewnienia zakwaterowania. Stancje pracownicze w Poznaniu to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy szukają niedrogich, a przy tym komfortowych noclegów w bezpiecznej lokalizacji.

Dogodne warunki mieszkaniowe – Poznań / Ławica / Smochowice

Wychodzimy z założenia, że każdy zasługuje na luksus i komfortowe warunki – takie stwarzają stancje pracownicze w Poznaniu. Do dyspozycji lokatorów oddajemy wygodne łóżka o wymiarach dostosowanych do każdego wzrostu, estetyczne umeblowanie wpisujące się w stylistykę pomieszczeń. Szczelne okna zapewniają odpowiednią izolację cieplną, dzięki czemu utrzymanie temperatury wewnątrz nie stanowi najmniejszego problemu. Każdy z pokojów zachowany jest w nowoczesnym stylu – to świeżo wyremontowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie. Naszym lokatorom zapewniamy pościel, a także dostęp do internetu i telewizora.

Wyposażenie mieszkania

Stancje pracownicze w Poznaniu posiadają także dobrze wyposażoną kuchnię. Znajdują się w niej dwie kuchenki gazowe, dwie mikrofalowe, co ułatwia przyrządzanie posiłków w jednym czasie nawet kilku osobom, 3 lodówki i minianeksy kuchenne na półpiętrach. W każdym mieszkaniu znajdują się 3 sprawne pralki oraz osobne WC z prysznicem. Przygotowaliśmy pokoje od 2- do 6-osobowych, a każdy z nich gwarantuje możliwość zachowania prywatności.

Lokalizacja stancji – Poznań / Ławica / Smochowice

Dogodna lokalizacja sprawia, że stancje pracownicze w Poznaniu znajdują się niedaleko większych marketów oraz centrum handlowego. Dojazd w różne części Poznania czy nawet poza obręb miasta nie stanowi problemu, ponieważ w niedalekiej odległości mieszczą się przystanki autobusowe. Bezpieczna okolica sprawia, że mieszkanie staje się komfortowe i nie zagraża bezpieczeństwu lokatorów.